• Boss RC-10R (použité)

  Kytarový looper

   Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

  Boss RC-10R je dalším evolučním článkem ve vývoji řady Boss Loop Station. V kompaktním těle pedálového efektu spojuje dvoustopý výkonný stereo looper s kapacitou šesti hodin nahrávacího času a s bicím automatem, který s více než 280 rytmickými presety pokrývá téměř kompletní škálu hudebních žánrů. Obě sekce lze používat nezávisle, ale též, což je důležitější, i současně, kdy tak můžete v reálném čase pomocí vašeho kytarového umu a pouhým přešlapováním dvou switchů vytvářet skladby včetně působivých aranží kytar a rytmických změn a přechodů bicího doprovodu. Mimořádná flexibilita v rámci propojení (mono/stereo vstup a výstup z pedálu, kompatibilita s MIDI, USB micro B port, vstup pro externí footswitch/expression pedál) činí z RC-10R Loop Station pedálu nejen ideálního pomocníka na domácí cvičení a skládání, ale i plnohodnotnou součást výbavy buskerů a jiných aktivních muzikantů.

  Rytmická sekce nabízí kromě zmíněných presetů i možnost volby ze šestnácti druhů bicích souprav s kvalitními zvuky z databází knihoven značek Roland a Boss. Každý preset obsahuje dvě volitelné rytmické sekce (sloka/refrén) a rytmické přechody (intro, outro a dva rytmické přechody v rámci skladeb). U každého lze nastavit pomocí otočného ovladače Value s Push funkcí tempo rytmického doprovodu a intenzitu efektu reverb. A pokud jste náhodou nenalezli požadovaný doprovod není nic lehčího než naimportovat vlastní pattern v SMF formátu do jedné z padesáti uživatelských pamětí RC-10R (lze též nahrávat smyčky ve formátu WAV).

  Looper nabízí 32-bit floating point DSP procesor se záznamem v kvalitě 44,1 kHz/32 bit AD/DA. O veškerém dění vás bude vždy informovat LCD display a barevné zabarvení LED indikátorů Loop a Rhythm. Stereo výstupem z RC-10R lze poslat signál z kytary (looperu) do kytarového aparátu a signál bicího doprovodu do FRFR aparátu, který odpovídá požadavkům bicího automatu více než kytarové bedny. Nicméně pomocí volitelného výstupního filtru můžete optimalizovat zvuk kytary a bicího doprovodu tak, aby vyzněl v dobré kvalitě i přes společný aparát (kytarový, PA systém, monitory aj.).

  K napájení RC-10R slouží přiložený adaptér.

  Technické údaje:

  • Rozměry: 101 x 65 x 138 mm

  • Hmotnost: 0,62 kg

  6,770.00 
 • Boss RC-5 Loop Station

  Kytarový looper

   Boss RC-5 Loop Station je kompaktní stereo looper se špičkovou kvalitou zvuku (32-bit AD/DA převodníky, 32-bit procesor, vzorkovací frekvence 44.1 kHz), kapacitou 13 hodin nahrávacího času, uživatelsky přívětivým rozhraním s podsvíceným vícebarevným LCD displayem, 99 pamětmi pro vaše smyčky, 57 přednastavenými rytmickými doprovody s A/B variacemi a podporou pro ovládání přes externí přepínače, expression pedál nebo MIDI.

  Všechny základní funkce (play, record, overdub, undo/redo, stop) lze jednoduše ovládat pomocí přepínače pedálu. RC-5 nicméně nabízí podstatně rozšířenější možnosti ovládání, kdy umožňuje připojení dvou externích footswitchů, ke kterým lze přiřadit vámi zvolené funkce, nebo expression pedálu. Majitelé nabušených rigů jistě ocení MIDI In/Out rozhraní pro dálkové ovládání z MIDI přepínačů/podlahových ovladačů a MIDI synchronizaci s bicími automaty a DAW.

  Kdo kdy hrál s kapelou nebo cvičil s klikem (případně se s ním k jeho velké radosti seznámil při nahrávání ve studiu), tak ví, jak je rytmický doprovod pro hru přínosný. Boss RC-5 vám v tomto směru vychází maximálně vstříc nabídkou sedmi bicích souprav, 57 přednastavených rytmických doprovodů s groovy v široké škále hudebních stylů a funkcí Reverse. Pro každý rytmus lze zvolit A/B variace přímo z panelu nebo je ovládat přes MIDI během hry

  99 uživatelských pamětí Looperu vám umožní uložit nahranou produktivní session/jam včetně zvoleného rytmického doprovodu a bicí sady. Smyčky lze zálohovat do počítače přes USB a importovat ve formátu WAV do aplikace BOSS Tone Studio. V looperu tak budete jednoduše vytvářet doprovodné tracky pro vaše vystoupení, skladby pro jamování nebo podklady pro výuku.

  Looper je zapojen jako buffered bypass. K napájení slouží 9V adaptér (není součástí balení) nebo 9V baterie.

  5,290.00 

  Boss RC-5 Loop Station

  5,290.00 
 • Boss RC-500 Loop Station

  Kytarový looper

   Boss RC-500 Loop Station je dvoustopý stereo looper se špičkovou kvalitou zvuku (32-bit AD/DA převodníky, 32-bit procesor, vzorkovací frekvence 44.1 kHz), kapacitou 13 hodin nahrávacího času, uživatelsky přívětivým rozhraním s podsvíceným vícebarevným LCD displayem, 99 pamětmi pro vaše smyčky, 57 přednastavenými rytmickými doprovody s A/B variacemi a podporou pro ovládání přes externí přepínače, expression pedál nebo MIDI.

  Díky dvěma mono/stereo vstupům pro nástroje a mikrofonnímu XLR vstupu (s volitelným fantomovým napájením) představuje RC-500 Loop Station skvělého pomocníka pro písničkáře, buskery, multiinstrumentalisty a každého, kdo potřebuje širší prostor a možnosti pro realizaci svých hudebních nápadů. Stopy můžete používat nezávisle na sobě nebo simultánně a vytvářet tak bohaté zvukové textury.

  Všechny základní funkce (play, record, overdub, undo/redo, stop a přepínání stop) lze jednoduše ovládat pomocí tří přepínačů looperu. RC-500 nicméně nabízí podstatně rozšířenější možnosti ovládání, kdy umožňuje připojení dvou externích footswitchů, ke kterým lze přiřadit vámi zvolené funkce, nebo expression pedálu. Majitelé nabušených rigů jistě ocení MIDI In/Out rozhraní pro dálkové ovládání z MIDI přepínačů/podlahových ovladačů a MIDI synchronizaci s bicími automaty a DAW.

  Kdo kdy hrál s kapelou nebo cvičil s klikem (případně se s ním k jeho velké radosti seznámil při nahrávání ve studiu), tak ví, jak je rytmický doprovod pro hru přínosný. Boss RC-500 vám v tomto směru vychází maximálně vstříc nabídkou 16 bicích souprav, 57 přednastavených rytmických doprovodů s groovy v široké škále hudebních stylů a funkcí Reverse. Další zpestření představují efekty, které můžete aplikovat na smyčku looperu (Beat Repeat, Beat Shift, Beat Scatter, Vinyl Flick).

  99 uživatelských pamětí Looperu vám umožní uložit nahranou produktivní session/jam včetně zvoleného rytmického doprovodu a bicí sady. Smyčky lze zálohovat do počítače přes USB a importovat ve formátu WAV do aplikace BOSS Tone Studio. V looperu tak budete jednoduše vytvářet doprovodné tracky pro vaše vystoupení, skladby pro jamování nebo podklady pro výuku.

  Looper je zapojen jako buffered bypass. K napájení slouží 9V adaptér (není součástí balení) nebo čtyři AA baterie.

  7,990.00 
 • Boss GT-1000CORE

  Kytarový multiefekt

   Kytarový multiefekt GT-1000 Core navazuje na koncept rozměrnějšího multiefektu GT-1000. Používá patentovanou technologii AIRD (Augmented Impulse Response Dynamics) založenou na konceptu Tube Logic, již použitého u aparátů Katana, Waza či Blues Cube, která přináší přirozený lampový feel a dynamiku zvuku jednotlivých efektů a optimalizovanou integraci s libovolnými externími zařízeními, podpořenou výkonným DSP procesorem nové generace a špičkovými AD/DA převodníky pracujícími v kvalitě 32-bit/96 kHz.

  Multiefekt nabízí 24 simultánních efektových bloků (včetně dvou virtuálních aparátů) s více než 140 skvěle znějícími typy virtuálních aparátů a efektů, 500 presetů (250 továrních, 250 uživatelských) a 16 slotů pro uživatelské IRs. Originální Boss aparáty, zvuky ceněných vintage komb, moderních hi-gain mašin, klasických BOSS krabiček, retro stompboxů, efektů využívajících technologii MDP (Multi-Dimesional Processing) a pokročilé algoritmy z efektové řady BOSS 500 (DD-500, MD-500, RV-500) – svůj zvuk si zde najde nebo vytvoří každý, včetně basáků (multiefekt nabízí tři AIRD basové preampy, osm distortion/overdrive efektů, MDP kompresor pro baskytaru plus efekty chorus, flanger, touch wah a další vytuněné efekty pro baskytaru).

  GT-1000 Core tak obstojí jako samostatný efektový procesor, nicméně díky kompaktnějšímu tvaru a flexibilním možnostem routingu signálu ho jednoduše integrujete do vašeho pedalboardu. Dvě efektové smyčky umožňují snadnou integraci externích pedálových efektů, zapojení metodou čtyř kabelů nebo vyvedení signálu do PA a nahrávacího zařízení. Rozšířené možnosti ovládání a větší uživatelský komfort nabízí dva vstupy pro externí přepínače/expression pedály a MIDI I/O pro snadnou integraci MIDI kontrolerů a přepínačů do vašeho rigu. USB a MIDI rozhraní zároveň zaručují jednoduché propojení s DAW, kdy veškerou editaci parametrů můžete provádět ve vašem Mac/Windows PC či notebooku díky software BOSS Tone Studio.

  Do výčtu dalších funkcí a vlastností je dále třeba zahrnout ladičku s přesností + 0,1 cent a mono/polyfonním zobrazením a looper (nahrávací čas 38 sekund v režimu mono, 19 sekund ve stereu). K napájení multiefektu slouží přibalený adaptér.

  18,690.00 

  Boss GT-1000CORE

  18,690.00 
 • Boss Pocket GT

  Kytarový sluchátkový zesilovač

   Kapesní sluchátkový zesilovač a efektový procesor Boss Pocket GT nabízí nový zábavný způsob, jak si zpestřit domácí procvičování a jamování s platformou Youtube. Jedná se o kompaktní zařízení se zvukovým procesorem prověřeným kytarovým multiefektem Boss GT-1 s více než stovkou špičkových zvuků kytarových aparátů a efektů, nabídkou 99 uživatelských pamětí, integrovanou ladičkou, kompatibilitou s Bluetooth a ovladači pro bezproblémové dálkové ovládání přehrávaného audia/videa. Charakter jednotlivých zvuků upravíte přímo na zařízení, nebo v aplikaci Boss Tone Studio, která umožňuje hlubší editaci parametrů, organizaci virtuálního kytarového rigu a především pak propojení s platformou Youtube.

  Pocket GT propojíte přes Bluetooth s volně přístupnou aplikací Boss Tone Studio ve vašem telefonu či laptopu a otevřete integrovaný vyhledávač Youtube, kde můžete editovat playlisty, rychle a jednoduše vyvolat uložená/nasdílená videa, nastavit výběr pro zasmyčkování konkrétní pasáže videa pomocí markerů AB nebo rozdělit skladbu na jednotlivé pasáže (ovladačem Marker Set v aplikaci) a na každou pasáž aplikovat díky automatickému přepínání uživatelských pamětí jiný zvuk/preset, tj. např. čistý zvuk pro sloku, rockový crunch pro refrén a hi-gain podpořený reverbem/delayem pro kytarové sólo.

  Toto šikovné zařízení dokáže pomocí Bluetooth streamovat hudbu z dalších platforem (ne pouze z Youtube), přes Aux In a kabelové propojení připojíte i starší přehrávače, bicí automaty a další aplikace/zařízení. Ovladačem Center Cancel potlačíte hlasitost kytarových sól a vokálů v přehrávaných tracích. Samozřejmostí je výstup do sluchátek. Mnozí jistě ocení i možnost připojení k DAW přes USB. K napájení slouží dobíjecí li-ion baterie s kapacitou čtyř hodin výkonu na jedno dobití (dobíjení přes USB port).

  6,690.00 

  Boss Pocket GT

  6,690.00 
 • Boss OC-5

  Kytarový efekt

   Boss OC-5 Octave si bere to nejlepší z odkazu starších monofonních i polyfonních oktavérů Boss z řady OC a posouvá jejich možnosti na další úroveň. Nabízí dva různé funkční režimy – Vintage mod replikuje legendární monofonní pedál OC-2 oblíbený mezi kytaristy i basáky s trackingem hrané linky v rozsahu dvou spodních oktáv, režim Poly rozvíjí myšlenku představenou krabičkou OC-3 Super Octave a umožňuje vám hrát akordy s trackingem každé hrané noty (ovladačem Range můžete nastavit filtr pouze pro hluboké tóny – jednoduše tak budete doprovázet akordy a melodie ve vyšším registru oktávovou basovou linkou). V obou režimech můžete využít i Octave Up efekt – bez přidaného efektu suboktáv vám umožní zdařile simulovat zvuk dvanáctistrunné kytary, v mixu s hlubokými oktávami dodáte zvuku ještě větší plnost a hloubku.

  Samozřejmostí je použití nejnovějších technologií trackingu, díky čemu vyzní všechny tóny a akordy věrně s přirozeným feelem a nulovou latencí. Přepínač Mode optimalizuje tracking pro kytaru či baskytaru (OC-5 využijete i s akustickou kytarou). Standardní mono in/out pedálu rozšiřuje Direct Out pro Dry/Wet zapojení.

  Veškerá elektronika je zasazena v odolném šasi. Pedál pracuje v režimu buffered bypass. K napájení slouží 9V baterie nebo 9V PSA adaptér (není součástí balení).

  3,690.00 

  Boss OC-5

  3,690.00 
 • Boss Katana Mini (použité)

  Kytarové modelingové kombo

   Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční. Bez originálního obalu.

  Modelingové aparáty Katana od firmy Boss si pro svůj zvuk a množství kvalitních integrovaných efektů získaly uznání mnoha uživatelů z řad kytaristů po celém světě. Nyní přibývá další přírůstek do rodiny; modelingové kombo v malém, kompaktním, tvaru s napájením bateriemi. Konečně aparát, který si můžete vzít s sebou na dovolenou či na čundr a bavit sebe, přátele a přihlížející.

  Nabízí tři zvukové režimy Clean, Crunch a Brown, tj. vše od čistých tónů po hard/rockově nabroušený zvuk a vestavěný digitální delay se dvěma ovladači. Na své si tak přijdou kytaristé s oblibou v rozličných stylových žánrech. Vstup pro sluchátka a MP3 přehrávač přidávají tomuto kompaktnímu aparátu na atraktivitě, protože když už chcete kompaktní přistroj na cesty, tak i s muzikou, do které můžete libovolně improvizovat.

  Kytarové kombo je napájeno šesti AA bateriemi nebo adaptérem (PSB – není součástí).

  2,000.00 
 • Boss WL-50 (použité)

  Kytarový/baskytarový bezdrátový set

   Zboží bylo vystaveno na prodejně. Nekompletní, neobsahuje baterie a gumové nožičky, bez originálního obalu!

  BOSS WL series je naprostou novinkou mezi bezdrátovými systémy. Ideální řešení pro kytaristy, baskytaristy a další muzikanty hrající na elektrické nástroje, kteří se neradi proplétají mezi bludištěm kabelů. Od ostatních bezdrátových systému se odlišuje především svojí jednoduchostí a zvukovovou kvalitou. Sestava neobsahuje žádné objemné vysílačky ani antény zabírající příliš mnoho místa ve vašem kufru. Nyni vás nebude omezovat vůbec nic, můžete chodit po bytě a hrát v jakékoli místnosti, jamovat s kamarády ve zkušebně nebo vymetat všechny kouty pódia bez strachu, že by se vám vypojil kabel z nástroje.

  Model BOSS WL-50 je vhodný pro všechny efektové nadšence, skládá se z miniaturního přijímače a vysílače ve velikosti kytarového efektu, který umístíte přímo do svého pedalboardu. Bezdrátový přenos signálu zprostředkovává systém 2,4 GHz a díky nízké latenci 2,3 ms si užijete vaše hraní v maximální kvalitě bez jakéhokoli zpoždění. Přijímač disponuje klasickým vstupem a výstupem Jack 6,3 mm TS, také obsahuje kabelovou simulaci s třípolohovým přepínačem Off/Short/Long, a proto se nemusíte bát, že byste ztratili svůj charakteristický zvuk. BOSS WL-50 přenese signál až na dvacet metrů, takže už pro vás nebude žádné pódium dost velké. Napájení přijímače probíhá prostřednictví dvou AA baterií nebo pomocí PSA-S adaptéru, vysílač potom obsahuje interní nabíjecí baterii, nabíjení probíhá připojením do přijímače. Po třech hodinách dosáhnete plného nabití, které vám vydrží až na deset hodin hraní, takže na jedno nabití odjedete klidně i menší klubové turné.

  4,750.00 

  Boss WL-50 (použité)

  4,750.00 
 • Boss WL-60T

  Vysílač

   Boss WL-60T bodypack vysílač

  2,690.00 

  Boss WL-60T

  2,690.00 
 • Boss Katana Artist MkII

  Kytarové modelingové kombo

   Řada Katana MkII pozvedla uznávanou sérii kytarových modelingových aparátů na novou úroveň rozšířením počtu zvukových režimů, efektů a funkcí. V rámci každého z pěti základních zvukových režimů (Clean, Crunch, Lead, Brown a Acoustic) můžete nově volit mezi dvěma zvukovými mody, databázi efektů aplikace (editačního software) Tone Studio rozšiřují pre/post EQ a Pedal FX efekty, a zlepšila se i funkčnost (Power Amp vstup, aktualizovaný editační software a mnoho dalších vylepšení).

  Katana-Artist MkII je kytarové modelingové kombo s koncovým zesilovačem třídy A/B a výkonem 100 wattů, které využívá technologii BOSS Tube Logic – poskytuje tak autentickou charakteristiku zkresleného výstupu klasických lampových zesilovačů. Díky funkci Power Control (100 W, 50 W, 0,5 W) si budete moci užívat „nakopnutý“ zvuk a odezvu aparátu i při pokojové hlasitosti.

  V rámci široké palety aparátových zvuků si snadno najdete ten svůj – ať už vás více oslovují oldies retro tóny, modernější hi-gain nebo hledáte zvuk optimalizovaný pro elektroakustické kytary. Efektová jednotka nabízí pět samostatných efektových skupin (Booster/OD/Distortion, Mod, FX, Delay, Reverb), kdy všech pět můžete používat simultánně a plně tak nahradit krabičky v pedalboardu. Připojením k software BOSS Tone Studio lze zajít ještě dále – sekce si můžete přizpůsobit pomocí více než 60 různých typů efektů, měnit pořadí efektů v řetězcích a mnohem více. Tone Studio samotné potěší upgradem v podobě nového designu, zařazením pedálových efektů Wah a Pedal Bend do nové sekce Pedal FX nebo možností importovat patche z první generace aparátů Katana.

  K tvarování zvuku slouží kromě standardního třípásmového ekvalizéru pre-amp sekce a potenciometru Presence koncového zesilovače třípolohový ovladač Contour a Global EQ switch, který nabízí tři nastavení a možnost customizace v Boss Tone Studio. Většina z vás jistě ocení i novinku v podobě ovladače Solo, kterým detailně nastavíte požadované „nakopnutí“ zvuku pro kytarová sóla. Jednoznačným plusem je i možnost uložit oblíbené nastavení typů a efektů v pamětích Tone Setting. K dispozici je osm pamětí Tone Settings (dvě banky po čtyřech) a vybírat z nich můžete přímo z panelu. Připojit můžete i externí footswitch (není součástí balení) a pohodlně jím ovládat efekty.

  Díky Power Amp vstupu lze použít kombo jako koncový zesilovač a kabinet (obejít preamp sekci) pro váš oblíbený předzesilovač, modeler nebo multiefekt. Propojení přes Line Out/Power AMp In vám rovněž umožní hrát přes dva aparáty Katana Artist MkII současně, kdy můžete využívat mix zvuku obou aparátů, tj. clean/dirty, wet/dry apod., v propojení Dual Link a ovládat je pomocí footswitche GA-FC (není součástí balení), nebo využít aparáty pro dosažení čistě stereo zvuku, tj. první aparát Master, druhý Slave.

  USB a kombinovaným sluchátkovým/recording out výstupem se simulací kabinetu ozvučeného mikrofony můžete poslat zvuk komba přímo do DAW. Charakter zvuku simulace kabinetu můžete upravit pomocí funkcí Air Feel (přístupná z Boss Tone Studio) a Cabinet Resonance. Model rovněž podporuje provoz pomocí dvoukanálového USB. Z dalších funkcí je třeba zmínit sériovou/paralelní efektovou smyčku, výstupy do externích reproboxů s impedancí 16 a 8 ohmů, kompatibilitu s MIDI a Aux In vstup pro připojení externích audio zdrojů.

  Základem kvalitního zvuku modelingového komba je dvanáctipalcový reproduktor Custom Waza a bytelná konstrukce kabinetu s polootevřeným designem zadního panelu.

  16,290.00 

  Boss Katana Artist MkII

  16,290.00 
 • Boss Acoustic Singer Live LT

  Kombo pro akustické nástroje

   Akustická komba ze série Acoustic Singer jsou určena především pro písničkáře s kytarou nebo jiným akustickým nástrojem, kterým zajistí vše potřebné pro kvalitní vystoupení. Model Acoustic Singer Live LT představuje „light“ verzi modelu Singer Live „osekanou“ o Looper a funkci Harmony. Na dvou kanálech, nástrojovém a mikrofonním, nabízí samostatné ovladače v podobě třípásmového ekvalizéru, potenciometrů hlasitosti kanálů a zabudované efektové jednotky, kdy zvuk kytary či jiného akustické nástroje podpoříte reverbem plus efekty delay či chorus, zpěv efekty reverb a delay/echo. Samozřejmostí je ovladač celkové hlasitosti (Master Volume) a funkce Anti-Feedback/Notch filter pro eliminaci efektu zpětné vazby potlačením rušivých frekvencí.

  Zadní panel komba nabízí XLR DI výstup pro přímé propojení komba s mixpultem či PA, vstup pro externí audio zdroje (Aux in) s ovladačem hlasitosti vstupu, USB pro propojení s DAW ve vašem PC/notebooku, Rec/Phones 6,3 mm jack stereo výstup, který můžete využít pro přímé nahrávání (propojení se zvukovkou) nebo pro tiché hraní se sluchátky, a vstup pro footswitch (není součástí balení).

  Maximální výkon komba 60 wattů transformuje v realitu 6,5palcový reproduktor/woofer a palcový tweeter.

  9,990.00 
 • Boss WAZA-AIR

  Bezdrátová sluchátka

   Kombinací špičkových tónů zesilovače a efektů s průlomovou prostorovou technologií BOSS umí revoluční model Waza-Air pozvednout hraní na kytaru do dosud nepředstavitelných výšin. Tento osobní poslechový systém dodává hře se sluchátky ohromující realismus, a to díky gyroskopu a pohyblivému 3D prostoru. Nabízí tak přirozený, sytý, zvučný tón, který působí, jako byste měli zesilovač vedle sebe, a je nekonečně inspirativní. Výhradně bezdrátové připojení znamená, že vás už nezpomalí žádné kabely, a můžete streamovat hudbu přímo z telefonu, jako byste vystupovali s celou kapelou na koncertě. A s aplikací BOSS Tone Studio si můžete vytvářet zvuky na míru díky pěti typům zesilovačů a více než 50 různým efektům.

  Nikdy nekončící vývoj inovace jménem Waza

  Jak je u BOSS Waza tradicí, i Waza-Air kombinuje dekády zkušeností s průkopnickou inovací a představuje tak průlomový hudební produkt, který posouvá hranice možného. Waza-Air je mnohem víc než jen sluchátkový zesilovač pro kytary. Spojuje naše špičkové technologie na poli zesilovačů, efektů a bezdrátového připojení s dynamickým 3D zvukem, a vzniká tak jedinečný zvukový zážitek, který u kytarových zesilovačů dosud neexistoval.

  Inspirativní zvuk jako s fyzickým zesilovačem

  Pro většinu z nás je hraní se sluchátky nezbytné, pokud nechceme rušit své okolí. Těm bohužel chybí hloubka a duch, které známe z hraní s opravdovým zesilovačem v opravdové místnosti, což vede k neuspokojivému zážitku. Waza-Air to vše mění a obnovuje přirozený prostorový charakter, rezonanci i pocit, že se vzduch kolem vlní zvukem, který se s tradičními sluchátky ztrácí. Vestavěný gyroskop sleduje pohyb hlavy během hry a pohání promyšlené 3D algoritmy, které dávají vzniknout prostorovému realismu tak neuvěřitelnému, že ho musíte slyšet. A to vše se děje automaticky, takže stačí vše zapojit a můžete hrát!

  Špičkové zesilovače a efekty

  Model Waza-Air je vybavený tóny a ovládáním odvozeným z profesionálních zesilovačů Katana, včetně kompletní přizpůsobitelnosti a řady presetů dostupných přes bezplatnou aplikaci BOSS Tone Studio. Pět různých typů zesilovače nabízí tóny od čisté klasiky až po high gain a také typ s plným rozsahem, který je dokonalý pro baskytary či elektroakustické kytary. K dispozici je také více než 50 typů efektů, včetně modulačních efektů, plus Delay a Reverb – všechny uzpůsobené jedinečnému prostorovému zážitku, který Waza-Air nabízí. A se šesti vestavěnými paměťmi si můžete uložit oblíbená nastavení a vyvolat je stisknutím tlačítka.

  Vyberte si svůj prostor

  Pokročilá ambientní nastavení Waza-Air vám dovolují hrát ve třech realistických prostředích. Režim Surround umísťuje zesilovač do virtuální místnosti a poskytuje podmanivý zážitek podobný hře v nahrávacím studiu. S režimem je vše ještě hmatatelnější, protože kombinovaný zvuk zesilovače a místnosti se mění podle toho, jak hýbete hlavou. A režim Stage vám dovoluje vykročit do popředí, zatímco zvuk zesilovače přichází z pomyslného pozadí.

  Streamujte hudbu a buďte ve středu dění

  Kromě bezdrátového spojení s BOSS Tone Studio vám vestavěné připojení Bluetooth dovoluje si i zahrát spolu se skladbami z mobilního zařízení. V režimu Stage hraje streamovaná hudba z pozadí spolu s vaším zesilovačem a začleňuje vás do virtuální kapely! Stačí zavřít oči a můžete vystupovat o boku svých oblíbených umělců a vykročit do popředí, když je čas na vaše velké sólo. Hlasitost skladby a přehrávání lze kontrolovat přímo z Waza-Air, není potřeba sahat po vašem mobilním zařízení.

  Bez drátů, bez starostí

  Veškeré připojení u Waza-Air probíhá bez jakýchkoli kabelů pro bezstarostný zážitek. Díky možnosti se hýbat a hrát s naprostou svobodou se nikdy nezamotáte do kabelů ani si omylem nestrhnete sluchátka. A díky pokročilé bezdrátové technologii převzaté z uznávané série WL značky BOSS si vždy můžete užít špičkovou zvukovou kvalitu a skvělý pocit ze hry při ultranízké latenci. Automatické funkce standby a probuzení prodlužují výdrž baterie mezi hraním, takže potřeba dobíjení je minimální.

  Vysoká kvalita zvuku a odolná konstrukce

  Díky velkým, 50mm měničům navrženým na míru poskytuje Waza-Air sytý, plný zvuk jak pro hraní na kytaru, tak pro poslech. Padnoucí polstrování a široký hlavový most nabízí dokonalé pohodlí pro dlouhé hraní, zatímco odolná konstrukce zajišťuje dlouhou životnost při každodenním hraní a jamování. Waza-Air se dá složit do velmi kompaktní velikosti a uklidit, je možné také složit náušníky naplocho a zasunout je do kapsy obalu na kytaru.

  10,890.00 

  Boss WAZA-AIR

  10,890.00 
 • Boss SY-1000

  Kytarový syntezátor

   BOSS SY-1000 je syntezátor a modelingový procesor pro kytary a baskytary, který přichází s řadou odvážných inovací – ať už v podobě novinky Dynamic Synth nebo modernizovaným pojetím starších metod Boss/Roland modelingu nástrojů a syntézy. S pomocí špičkového zvukového procesoru, vysokorychlostního DSP (vzorkovací frekvence 48 kHz/32-bit) a pokročilé technologie GK nabízí SY-1000 dosud nejlepší výkon a nejpřirozenější zážitek z hraní.

  Uživatelé mohou s SY-1000 vytvářet patche pomocí tří nástrojů naráz (u každého lze vybírat z množství různých typů), kombinovat je a vytvářet tak nekonečné palety zvuků v různých odstínech. Kromě 13-kolíkového vstupu můžete použít i standardní nástrojový (jack 6,3 mm) a rozšířit tak zvukovou škálu o standardní kytarové/baskytarové zvuky, tj. použít nástroje bez speciálních snímačů.

  Expresivní technologie Dynamic Synth dodává kytarové syntéze nový rozměr a umožňuje hráčům modelovat zvuky, které dosud nešly vytvářet. K dispozici je deset druhů zvukových vln (waveform), šest typů filtrů, ovládání zesilovače, dva nízkofrekvenční oscilátory (LFO) a dva 16-krokové sekvencery pro automatizaci parametrů ladění/výšky tónů, filtrů a amplitudy. Dynamic Synth doplňují dva syntezátory – procesor OSC Synth v analogovém stylu s četnými možnostmi pro filtrování a kompletním ovládáním ADSR a věrná replika legendárního analogového syntezátoru značky Roland z raných 80. let, modelu GR-300.

  Nabídka SY-1000 zahrnuje širokou škálu elektrických, akustických kytar i baskytar s vlastním laděním, ekvalizérem, nastavením virtuálního zesilovače a dalšími funkcemi. K dispozici je rovněž jedinečný kytarový nástroj VIO emulující zvuky smyčce a Poly FX, který vytváří bohaté modulační zvuky/efekty s vysokým rozlišením.

  Efekty a uživatelské rozhraní SY-1000 vychází z multiefektů značky BOSS nejvyšší třídy, GT-1000. Velký LCD displej a manuální ovladače dávají volný průchod tvořivosti, k osmi footswitchům navíc můžete přiřadit a pracovat s téměř libovolnou funkcí syntezátoru. Samozřejmostí je možnost ovládání a editace parametrů pomocí MIDI kontrolerů nebo externích footswitchů/expression pedálů, USB rozhraní pro přímé propojení s DAW, efektová smyčka pro integraci externích pedálových efektů/modulů a flexibilní routing díky Main Output a Sub Output mono a stereo výstupům s nezávislou ekvalizací.

  Model SY-1000 lze jednoduše optimalizovat pro použití s kytarou či baskytarou. Pro přístup ke všem syntezátorovým a modelingovým funkcím je potřebný kompatibilní Roland GK snímač a 13-kolíkový kabel (13-pin). Nejjednodušším způsobem je instalace speciálního děleného snímače GK-3 (je kompatibilní s většinou standardních elektrických kytar) nebo snímače GK-3B, který funguje s většinou čtyř, pěti a šestistrunných baskytar.

  Značka BOSS je divizí společnosti Roland. Za svůj legendární status a přízeň kytaristů vděčí špičkové kvalitě a široké nabídce produktů – kompaktním efektovým procesorům, multiefektovým procesorům, digitálním rekordérům, automatickým bubeníkům, metronomům, ladičkám atd.

  25,490.00 

  Boss SY-1000

  25,490.00 
 • Boss BMIDI-5-35

  MIDI kabel

   Speciální propojovací kabel s MIDI konektorem, který využijete k propojení efektů či nožních přepínačů s MIDI kontrolérem. Kabel je vyroben z kvalitních a vysoce odolných materiálů.

  499.00 

  Boss BMIDI-5-35

  499.00 
 • Boss Katana Head MKII

  Kytarový modelingový zesilovač

   Řada Katana MkII pozvedla uznávanou sérii kytarových modelingových aparátů na novou úroveň rozšířením počtu zvukových režimů, efektů a funkcí. V rámci každého z pěti základních zvukových režimů (Clean, Crunch, Lead, Brown a Acoustic) můžete nově volit mezi dvěma zvukovými nastaveními, počet efektových sekcí se rozrostl ze tří na pět (Booster, Mod, FX, Delay a Reverb) a zlepšila se i funkčnost (Power Amp vstup, aktualizovaný editační software a mnoho dalších vylepšení).

  Katana-Head MkII je čtyřkanálový kytarový modelingový zesilovač s výkonem 100W, který využívá technologii BOSS Tube Logic a poskytuje tak autentickou charakteristiku zkresleného výstupu klasických lampových zesilovačů. Díky funkci Power Control (100W, 50W, 0,5W) si budete moci užívat „nakopnutý“ zvuk a odezvu aparátu i při pokojové hlasitosti.

  V rámci široké palety aparátových zvuků si snadno najdete ten svůj – ať už vás více oslovují oldies retro tóny, modernější hi-gain nebo hledáte zvuk optimalizovaný pro elektroakustické kytary. Efektová jednotka nabízí v pěti kategoriích celkem patnáct efektů, kdy všech pět efektových skupin můžete používat simultánně a plně tak nahradit krabičky v pedalboardu. Připojením k software BOSS Tone Studio lze zajít ještě dále – sekce si můžete přizpůsobit pomocí více než 60 různých typů efektů, měnit pořadí efektů v řetězcích atd. Tone Studio samotné potěší upgradem v podobě nového designu, zařazením pedálových efektů Wah a Pedal Bend do nové sekce Pedal FX nebo možností importovat patche z první generace aparátů Katana.

  Jednou z nejvýznamnějších funkcí Katana-100/212 MkII je možnost uložit oblíbené nastavení typů a efektů v pamětích Tone Setting a okamžitě ho vyvolat. K dispozici je osm pamětí Tone Settings (dvě banky po čtyřech) a vybírat z nich můžete přímo z panelu, nebo pomocí připojených externích ovladačů (např. footswitch Boss GA-FC).

  Praktický vestavěný pětipalcový monitor vám umožní cvičit bez připojení kabinetu. Díky Power Amp vstupu lze Katana-Head MkII též použít jako koncový zesilovač pro váš oblíbený předzesilovač, modeler nebo multiefekt. Výstupem Stereo Expand propojíte pomocí jediného kabelu dva 100-wattové aparáty Katana MkII mezi sebou. Linkovým, USB a sluchátkovým/recording out výstupem se simulací kabinetu ozvučeného mikrofony pošlete zvuk aparátu do PA systému, DAW nebo sluchátek. Zvuk lze tvarovat pomocí tří různých nastavení Air Feel dostupných v programu BOSS Tone Studio. Z dalších funkcí je třeba zmínit efektovou smyčku aparátu (paralelní či sériovou), MIDI vstup pro snadnou integraci s MIDI, Aux In vstup pro externí audio zdroje nebo tři možnosti nastavení Cab Resonance (Vintage, Modern a Deep) – ať už přímo z panelu nebo v BOSS Tone Studio. Model rovněž podporuje provoz pomocí dvoukanálového USB.

  9,990.00 

  Boss Katana Head MKII

  9,990.00 
 • Boss Katana 100 212 MKII

  Kytarové modelingové kombo

   Řada Katana MkII pozvedla uznávanou sérii kytarových modelingových aparátů na novou úroveň rozšířením počtu zvukových režimů, efektů a funkcí. V rámci každého z pěti základních zvukových režimů (Clean, Crunch, Lead, Brown a Acoustic) můžete nově volit mezi dvěma zvukovými nastaveními, počet efektových sekcí se rozrostl ze tří na pět (Booster, Mod, FX, Delay a Reverb) a zlepšila se i funkčnost (Power Amp vstup, aktualizovaný editační software a mnoho dalších vylepšení).

  Katana-100/212 MkII je čtyřkanálové kytarové modelingové kombo s výkonem 100W, které využívá technologii BOSS Tube Logic a poskytuje tak autentickou charakteristiku zkresleného výstupu klasických lampových zesilovačů. Díky funkci Power Control (100W, 50W, 0,5W) si budete moci užívat „nakopnutý“ zvuk a odezvu aparátu i při pokojové hlasitosti.

  V rámci široké palety aparátových zvuků si snadno najdete ten svůj – ať už vás více oslovují oldies retro tóny, modernější hi-gain nebo hledáte zvuk optimalizovaný pro elektroakustické kytary. Efektová jednotka nabízí v pěti kategoriích celkem patnáct efektů, kdy všech pět efektových skupin můžete používat simultánně a plně tak nahradit krabičky v pedalboardu. Připojením k software BOSS Tone Studio lze zajít ještě dále – sekce si můžete přizpůsobit pomocí více než 60 různých typů efektů, měnit pořadí efektů v řetězcích atd. Tone Studio samotné potěší upgradem v podobě nového designu, zařazením pedálových efektů Wah a Pedal Bend do nové sekce Pedal FX nebo možností importovat patche z první generace aparátů Katana.

  Jednou z nejvýznamnějších funkcí Katana-100/212 MkII je možnost uložit oblíbené nastavení typů a efektů v pamětích Tone Setting a okamžitě ho vyvolat. K dispozici je osm pamětí Tone Settings (dvě banky po čtyřech) a vybírat z nich můžete přímo z panelu, nebo pomocí připojených externích ovladačů (např. footswitch Boss GA-FC).

  Díky Power Amp vstupu lze použít kombo jako koncový zesilovač a kabinet (obejít preamp sekci) pro váš oblíbený předzesilovač, modeler nebo multiefekt. Výstupem Stereo Expand propojíte pomocí jediného kabelu dva 100-wattové aparáty Katana MkII mezi sebou. Linkovým, USB a sluchátkovým/recording out výstupem se simulací kabinetu ozvučeného mikrofony pošlete zvuk aparátu do PA systému, DAW nebo sluchátek. Zvuk lze tvarovat pomocí tří různých nastavení Air Feel dostupných v programu BOSS Tone Studio. Z dalších funkcí je třeba zmínit efektovou smyčku aparátu (paralelní či sériovou), Aux In vstup pro externí audio zdroje nebo tři možnosti nastavení Cab Resonance (Vintage, Modern a Deep) – ať už přímo z panelu nebo v BOSS Tone Studio. Model rovněž podporuje provoz pomocí dvoukanálového USB.

  11,990.00 

  Boss Katana 100 212 MKII

  11,990.00 

Main Menu