Zobrazených 1–12 z 1842 výsledkov.

Show sidebar

Dámské stahující kalhotky Dorina D01608P S Černá

615.00 

Jedinečné inovativní stahující kalhotky klasického střihu s vyšším pasem značky Dorina. Kalhotky vyrobené patentovanou technologií SensELAST (Technologie Sens Elast Technology je založena na patentovaném procesu elastomerního potahování, lepení a nanášení textilu. Technologie SensElast mění vlastnosti textilie a vytváří jedinečné oděvy s vyšším komfortem, jakož i další funkce a atraktivní design). Kalhotky jsou bezešvé, extrémně prodyšné a schopné tvarově zušlechtit ženské křivky při zachování maximálního pohodlí. Do vnitřního dílu je zapracován bavlněný klínek pro příjemné nošení.

Materiálové složení: 60% polyamid, 40% elastan.

Dámské stahující kalhotky Dorina D01607P S Černá

899.00 

Jedinečné inovativní stahující kalhotky s vysokým pasem a krátkými nohavičkami značky Dorina. Kalhotky vyrobené patentovanou technologií SensELAST (Technologie Sens Elast Technology je založena na patentovaném procesu elastomerního potahování, lepení a nanášení textilu. Technologie SensElast mění vlastnosti textilie a vytváří jedinečné oděvy s vyšším komfortem, jakož i další funkce a atraktivní design). Kalhotky jsou bezešvé, extrémně prodyšné a schopné tvarově zušlechtit ženské křivky při zachování maximálního pohodlí. Do vnitřního dílu je zapracován bavlněný klínek pro příjemné nošení.

Materiálové složení: 60% polyamid, 40% elastan.

Dvoudílné plavky Dorina D01094M+D00856M S Černá

975.00 

Kolekce Casablanca firmy Dorina se skládá z hezkého trojúhelníkového horního dílu a klasických kalhotek, které spolu dohromady tvoří harmonickou nadčasovou kolekci. Podprsenka má vyjímatelné vycpávky a ramínka, která se vzadu dají skřížit. Obvod se zapíná na sponu.

Materiálové složení: 55% polyamid, 32% polyester, 13% elastan.

Plavkové kalhotky Dorina D01273M S Černá

315.00 

Dámské kalhotky brazilky z kolekce Fiji od firmy Dorina. Ke kalhotkám doporučujeme horní díl ze stejné kolekce.

Materiálové složení: 55% polyamid, 32% polyester, 13% elastan.

Dvoudílné plavky Dorina D02048S+D02257S S Korálová2

1,075.00 

Dvojdílné plavky Zanzi od firmy Dorina se díky háčkované struktuře s ombré efektem stanou oblíbenou součástí letního šatníku. Bikiny s vyjímatelnými vycpávkami jsou vzadu na zavazování. K tomu se krásně hodí kalhotky, které se také zavazují na bocích. Plavky jsou součástí ekologicky udržitelné kolekce, materiály použité pro výrobu a distribuci plavek jsou částečně z recyklovaných materiálů.

Materiálové složení: 100% polyester.

Dvoudílné plavky Dorina D02048S+D02257S S Černá

1,075.00 

Dvojdílné plavky Zanzi od firmy Dorina se díky háčkované struktuře spojené s kontrastní podšívkou stanou oblíbenou součástí letního šatníku. Bikiny s vyjímatelnými vycpávkami jsou vzadu na zavazování. K tomu se krásně hodí kalhotky, které se také zavazují na bocích. Plavky jsou součástí ekologicky udržitelné kolekce, materiály použité pro výrobu a distribuci plavek jsou částečně z recyklovaných materiálů.

Materiálové složení: 100% polyester.

D

Plavkové kalhotky Dorina D00872M S Dle obrázku

385.00 

Dámské plavkové brazilky Mahonda od firmy Dorina se zavazováním na bocích. Kalhotky jsou z ekologicky udržitelné kolekce, materiály použité pro výrobu a distribuci plavek jsou částečně z recyklovaných materiálů. Ke kalhotkám doporučujeme horní díl ze stejné kolekce.

Materiálové složení: 56% polyamid, 32% polyester, 12% elastan.

Dvoudílné plavky Dorina D02020M+D02021M S Dle obrázku

1,249.00 

Oboustranné dvoudílné plavky Koani od firmy Dorina mají krásný letní dezén. Neuděláte chybu, ať už si vyberete tropickou flóru nebo zvířecí potisk. Trojúhelníkové košíčky s vyjímatelnými vycpávkami mají uprostřed ozdobný kroužek, obvod je na zavázání. Brazilky se zavazují na bocích. Šnůrky jsou s ozdobnými detaily. Tyto plavky jsou z ekologicky udržitelné kolekce, materiály použité pro výrobu a distribuci plavek jsou částečně z recyklovaných materiálů.

Materiálové složení: 88% polyamid, 12% elastan.

Plavkové kalhotky Dorina D02263M1 S Černá

450.00 

Hezké plavkové brazilky Tanzania od firmy Dorina mají po stranách dva ozdobné pásky. Kalhotky jsou z ekologicky udržitelné kolekce, materiály použité pro výrobu a distribuci plavek jsou částečně z recyklovaných materiálů. Ke kalhotkám doporučujeme horní díl ze stejné kolekce.

Materiálové složení: 87% polyester, 13% elastan.

Plavkové kalhotky Dorina D02163M1 S Černá

315.00 

Dámské brazilky z mladistvé decentní kolekce Kenya od firmy Dorina jsou součástí ekologicky udržitelné kolekce, materiály použité pro výrobu a distribuci plavek jsou částečně z recyklovaných materiálů. Ke kalhotkám doporučujeme horní díl ze stejné kolekce.

Materiálové složení: 83% polyester, 17% elastan.

Dámské plavky Dorina D02162M+D02012M S Růžová

870.00 

Nepřehlédnutelný plážový outfit zajistí metalický potisk plavek z kolekce Comoros od firmy Dorina. Trojúhelníkové košíčky z vyjímatelnými vycpávkami mají mezi košíčky ozdobné korálky, plavky se zavazují za krkem, obvod tvoří dvojitě provlečená šňůrka. Kalhotky jsou spíše klasického střihu s boky zavazovatelnými na šňůrku se zlatými doplňky. Firma Dorina se snaží o ekologicky držitelnou módu, proto materiály použité pro výrobu a distribuci plavek jsou částečně z recyklovaných materiálů.

Materiálové složení: 58% polyamid, 29% polyester, 13% elastan.

Dámské celkové plavky Dorina D02019M1 S Černá

970.00 

Sexy elegantní celkové plavky Kenya od firmy Dorina mají hluboký výstřih do "V" a vyjímatelné vycpávky. Zavazují se za krkem a na bocích jsou zajímavé prostřihy. Vysoce vykrojené nohavičky podtrhnou a opticky zešlíhlí nohy.Plavky jsou z ekologicky udržitelné kolekce, materiály použité pro výrobu a distribuci plavek jsou částečně z recyklovaných materiálů.

Materiálové složení: 86% polyester, 14% elastan.